Головний офіс
Чернівці, вул. Небесної сотні, 10
тел/факс: (0372) 55-61-40

Замовлення товарів:
тел.: (0372) 55-61-40
тел. моб: (050) 595-28-68
(050) 550-36-79

Валерій Заремський
5457 0825 1021 5481 (ПриватБанк)
5167 8031 0535 1782 (ОщадБанк)

Ольга Заремська
4239 2220 0094 5522 (Райффайзен Банк Аваль)
4149 6090 2382 7712 (ПриватБанк)

Теплові насоси як сучасна альтернатива традиційному опаленню

    Тепловий насос - це обладнання для опалення відновлюваними джерелами енергії. В умовах постійного здорожчання традиційних носіїв енергії актуальною стає можливість використання енергії повітря, ґрунту або ґрунтових вод для побутового та промислового споживання. Таку можливість дають теплові насоси, які вже  більше 30 років працюють в оселях по всьому світу.

    Теплові насоси за джерелом отримання тепла поділяють на ґрунтові (геотермальні, «ґрунт/вода», «вода/вода») та повітряні (повітря/вода, повітря/повітря).

   ґрунтові теплові насоси використовують енергію землі за допомогою ґрунтових колекторів, в яких циркулює незамерзаюча рідина. Джерела тепла - ґрунт, підземні та поверхневі води або водойми.

    Тепловими насосами можна  обігрівати як житлові  будинки, так і великі  промислові об'єкти, нагрівати гарячу  воду, кондиціонувати, гріти басейн тощо.

    Є моделі теплових насосів з вбудованими бойлерами гарячої води та вбудованим охолодженням для кондиціонування. Широкий асортимент аксесуарів до теплових насосів дозволяє розширити його функції, а також підключати додаткові нагрівальні  прилади – сонячні  колектори, твердопаливні, рідкопаливні або газові котли.

      Власники ґрунтових теплових насосів отримують дешеву теплову енергію впродовж 30-50 років завдяки величезному моторесурсу, продуктивності системи незалежно від коливань температури на  вулиці.

   Правильний вибір моделі та потужності теплового насосу, типу та параметрів ґрунтових колекторів, дотримання рекомендацій  виробника щодо монтажу є найбільш важливими умовами для багаторічної надійної роботи системи ґрунтового теплового насосу.

      Повітряні теплові насоси в якості джерела тепла використовують вуличне   повітря.

    Для насоса повітря/вода ґрунтовий контур не потрібний, а виробництво теплової енергії можливо навіть коли температура вуличного повітря знижується до - 25֯С.

     Повітряні теплові насоси є чудовою альтернативою ґрунтових теплових насосів у разі, коли немає можливості реалізації ґрунтового контуру, або у випадку, коли ми хочемо зменшити витрати на опалення у порівнянні із опаленням газовим, твердопаливним котлом або від іншого джерела  енергії.

     «Євротерм-Чернівці» пропонує обладнання фірми «NIBE» (Швеція) - найбільшого виробника теплових насосів у Європі та Північній  Америці. Фірма  успішно виробляє теплові насоси більше 30 років, акумулюючи найкращі технології та виробництва  з усього світу. При виробництві техніки NIBE застосовує тільки кращі комплектуючі (компресори виробництва США «BRISTOL», «COPELAND», Японії «MITSUBISHI»). 

Що таке кімнатний програматор і як правильно його обрати
Головними вимогами до сучасної системи опалення з боку клієнта є її ефективність та економічність. Аби їх виконати, в...
Газова колонка: конструкція та підключення
Газова колонка (проточний водонагрівач) – це пристрій для приготування гарячої води. Після купівлі прибору у користувача...