Головний офіс
Чернівці, вул. Небесної сотні, 10
тел/факс: (0372) 55-61-40

Замовлення товарів:
тел.: (0372) 55-61-40
тел. моб: (050) 595-28-68
(050) 550-36-79

Валерій Заремський
5457 0825 1021 5481 (ПриватБанк)
5167 8031 0535 1782 (ОщадБанк)

Ольга Заремська
4239 2220 0094 5522 (Райффайзен Банк Аваль)
4149 4393 1794 3441 (ПриватБанк)

Конденсаційні  котли: їхні особливості та  переваги

    Конденсаційні газові котли – це сучасні низькотемпературні опалювальні прибори із вищим (у порівняння із звичайними газовими котлами) ККД. Основний принцип роботи конденсаційного котла - використання нагрітих димових газів для їхньої конденсації і виділення при цьому додаткового тепла (звідси підвищення  ККД до майже 100 %). Це дає можливість працювати системі опалення на низьких температурах, що зменшує об'єм використаного газу (економічність котла), а також зменшує об'єм викидів парникових газів в атмосферу (його екологічність).

  Для роботи котла у правильному режимі необхідно, щоби температура теплоносія у системі не перевищувала 55֯С. Це досягається шляхом збільшення площі поверхонь, з яких знімається тепло (радіатори, теплі підлоги, теплі стіни, фанкойли тощо). В разі нехтування цим правилом котел буде працювати як звичайний і бажаний ефект економії газу досягатися не буде. Це важливо пам'ятати та враховувати при проектуванні системи опалення.

    Інша особливість роботи конденсаційного котла полягає у тому, що при його роботі виділяється певна кількість конденсату. Тому слід передбачити можливість його відводу.

   Такими чином основними перевагами конденсаційних котлів є:

  •         Суттєве зменшення об'єму використаного газу
  •         Економія коштів
  •         Підвищення комфортності мікроклімату в оселі за рахунок низьких температур
  •         Екологічність

    Єдиним недоліком такого типу котлів донедавна вважалася їхня висока вартість. Але бурхливий розвиток новітніх технологій призвів до вирівнювання ціни із звичайними котлами. В середньому різниця в ціні між конденсаційним та звичайним котлом одного виробника становить 30-40%. Проте зменшення рахунків за газ дає можливість споживачеві швидко нівелювати цю різницю на свою користь, а також, що немало важливо у сучасному світі, долучитися до збереження довкілля. При цьому комфорт та зручність залишаються на найвищому рівні. Таким чином в умовах зростання ціни на газ конденсаційний котел – правильний вибір та вигідне вкладання коштів.

  У зв'язку із всім вищевикладеним у європейських країнах відбулася практично повна відмова від використання неконденсаційних котлів. Тому лінійка такого обладнання представлена практично у всіх сучасних європейських виробників опалювальної техніки.

  Враховуючи власний багаторічний досвід пропонуємо обладнання фірм, що зарекомендували себе як надійні виробники, а саме: «TERMET», «SAUNIER DUVAL», «IMMERGAS», «VAILLANT».

   Пропонуємо також послуги кваліфікованих спеціалістів для грамотного планування та монтажу систем з конденсаційним котлом з урахуванням всіх особливостей.

Як правильно обрати газову колонку?
Для забезпечення власних потреб у гарячій воді за умов відсутності центрального гарячого водопостачання постає пита...
Що таке кімнатний програматор і як правильно його обрати
Головними вимогами до сучасної системи опалення з боку клієнта є її ефективність та економічність. Аби їх виконати, в...