Головний офіс
Чернівці, вул. Небесної сотні, 10
тел/факс: (0372) 55-61-40

Замовлення товарів:
тел.: (0372) 55-61-40
тел. моб: (050) 595-28-68
(050) 550-36-79

Валерій Заремський
5457 0825 1021 5481 (ПриватБанк)
5167 8031 0535 1782 (ОщадБанк)

Ольга Заремська
4239 2220 0094 5522 (Райффайзен Банк Аваль)
4149 4393 1794 3441 (ПриватБанк)

Як правильно обрати газову  колонку?

  Для забезпечення власних потреб у гарячій воді за умов відсутності центрального гарячого водопостачання постає питання у виборі необхідного для цієї мети приладу. Проточний водонагрівач, або як його найчастіше називають у побуті «газова колонка» - саме те, що допоможе вам вирішити цю задачу.

  Щоби вибір був максимально вдалим, треба відповісти собі на декілька важливих питань:

  •         Чи є у вас технічні умови для встановлення приладу?
  •         Чи є прилад безпечним у користуванні, надійним та має гарантію?
  •      Скільки кранів з гарячою водою ви хочете одночасно відкривати? (яку кількість гарячої води продукуватиме нагрівач за одну хвилину?)
  •        Якщо прилад вийде із ладу, чи є на ринку запчастини для його ремонту та спеціалісти, які можуть його відремонтувати?
  •         Чи є прийнятним для вас співвідношення ціна-якість?
  •         Скільки часу прослужить вам прилад за умов правильного встановлення і використання?

  На ці питання допоможе відповісти вам продавець обладнання, водночас засвідчивши цим свою компетенцію та відповідальність. Радимо серйозно поставитися до вибору, оскільки від нього залежить не тільки ваш комфорт, але й ваша безпека. Нагадуємо, що газова колонка належить до приладів підвищеної небезпеки у користуванні!

  На ринку України представлений великий вибір газових колонок різних країн-виробників (Китай, Туреччина, Італія, Польща, Німеччина тощо). Відповідно всі вони мають різну якість, надійність, довговічність і ціну.

  Продуктом із найкращим співвідношенням ціна-якість, досвідом роботи у вітчизняних умовах (тиск та якість газу та води), гарною репутацією у користувачів і довговічністю є газові колонки польської фірми «TERMET», не один десяток років відомої в Україні.

  Однією з переваг колонок «TERMET» є те, що вони повністю виготовлені із європейських комплектуючих на підприємстві у м. Свєбодзіце, яке функціонує ще з середини ХХ століття і спеціалізується на виробництві теплотехніки, що відповідає усім сучасним європейським стандартам.

  Якість їхньої продукції підтверджена міжнародними та українськими сертифікатами на підставі яких вона допущена для реалізації в Європі, Азії та Америці.

 «Євротерм-Чернівці» допоможе із вибором якісного обладнання, монтажем, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

  Фірма співпрацює безпосередньо із виробником у Польщі, тому має у наявності широкий асортимент обладнання та склад запчастин.

Конденсаційні котли: їхні особливості та переваги
Конденсаційні газові котли – це сучасні низькотемпературні опалювальні прибори із вищим (у порівнянні із звичайними га...